Детективи Національного антикорупційного бюро України за дорученням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій про завершення досудового розслідування стосовно неї. Як йдеться в повідомленні на сайті НАБУ Гавриловій та її захисникам також відкрили доступ до матеріалів слідства.

«Після ознайомлення з матеріалами буде складено обвинувальний акт для подальшого скерування до суду», – повідомили в НАБУ.

1 березня Апеляційний суд Києва підтвердив відмову Солом’янського райсуду відсторонити від посади голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову.

23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 мільйонів гривень та декларуванні недостовірних даних. За даними слідства, посадовець упродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав набуття яких не підтверджена доказами, та вартість яких значно перевищує її законні доходи. У НАБУ зазначили, що мова йде про придбані квартиру та два паркомісця в Києві, позашляховик, дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки, а також 112,8 тисячі доларів та 8,5 тисячі євро готівкою.

Сама Гаврилова заявила, що справа проти неї є «помстою» з боку представників НАБУ. За її словами, знайдене в неї під час обшуку майно «в жодному разі не є хабарем». Вона пояснила, що золоті зливки є подарунками, а валюту в неї зберігали родичі.

ваш коментар: