Міністерство охорони здоров’я оголосило 18 вересня про відкриття 30 вакансій «для готових втілювати якісні зміни», як ідеться в поширеному Урядовим порталом повідомленні очолюваного Уляною Супрун відомства.

«Робота в міністерстві охорони здоров’я України – це можливість щоденною працею змінювати на краще життя кожного – без перебільшення – українця. Ми шукаємо людей, які не бояться викликів і хочуть змінювати країну. Можливо саме ви – та людина, яка впроваджуватиме якісні зміни в життя співгромадян», – вказано в повідомленні.

Найбільше фахівців міністерство шукає у директорат мединих послуг і директорат громадського здоров’я, трохи менше вакансій – у директоратах фармацевтичному та науки, інновацій, освіти та кадрів. А в директорат стратегічного планування та євроінтеграції потрібний лише державний експерт з питань єароінтеграції.

Також читайте: Супрун назвала безоплатні послуги, які можна отримати у сімейного лікаря

Прийнятим на роботу обіцяють зарплати від 36 до 50 тисяч гривень, повний перелік оновлених конкурсних вимог можна переглянути за цим посиланням.

Також на цю тему: Медична реформа: новий етап з 1 липня

1 липня офіційно стартував черговий етап медичної реформи. Медичні заклади, які підписали договір з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за новою моделлю. Також набуває чинності перелік послуг, які входять до гарантованої первинної медичної допомоги та оплачуються державою.

ваш коментар: