Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру співробітниці туристичної фірми в Києві, причетному до продажу авіаквитків з офіційно закритого українською владою аеропорту «Сімферополь» в міста сусідньої Росії. Про це повідомляє прес-служба відомства 18 вересня.

У прокуратурі зазначили, що під час проведення досудового розслідування встановили, що громадянка України здійснювала продаж авіаквитків з різних міст Росії в тимчасово закритий аеропорт «Сімферополь» і в зворотному напрямку, таким чином «надавала засоби для незаконного переправлення осіб через державний кордон України».

Повідомляється, що санкція статті (ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України) передбачає позбавлення волі на строк до семи років.

На момент публікації немає публічних коментарів співробітників жодної іх турфірм Києва з цього приводу.

У серпні прокуратура Одеської області направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника та начальника відділу місцевої туристичної фірми, які продавали квитки з території анексованого півострова.

Після анексії півострова Росією в березні 2014 року кримські аеропорти були закриті рішенням уряду України. Будь-які польоти туди і звідти є порушенням законів України і міжнародних правил, і тому авіакомпанії можуть бути піддані міжнародним санкціям з боку України і Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

Зараз авіаперельоти до Криму і в зворотному напрямку здійснюють лише російські авіакомпанії.

ваш коментар: