Міністерство закордонних справ України перевіряє, чи є українці серед постраждалих і загиблих внаслідок землетрусу і цунамі в Індонезії.

«Страшна трагедія в Індонезії. МЗС перевіряє можливу наявність громадян України серед постраждалих і загиблих внаслідок землетрусу та цунамі», – написала 29 вересня у Twitter речниця МЗС Мар’яна Беца.

Близько 400 людей загинули, сотні поранені внаслідок потужного землетрусу і викликаного ним цунамі в місті Пулу на індонезійському острові Сулавесі, повідомляє влада країни.

Двометрова хвиля прокотилася містом 28 вересня ввечері. Перед цим у регіоні, де проживає близько 350 тисяч людей, стався землетрус магнітудою 7,5.

Національне агентство з питань стихійних лих 29 вересня повідомило, що внаслідок стихії в Палу загинули 384 людини, але попередило, що це число може зрости.

Відеокадри, зняті очевидцями і показані місцевим телебаченням, показують хвилі, що вдарили по будинках на узбережжі Палу.

Землетрус і цунамі також призвели до вимкнення електрики, а це разом із повторними поштовхами ускладнює рятувальні роботи, повідомляє місцева влада.

На відео, знятому очевидцями, видно наслідки стихії: зруйнований міст, сильно пошкоджені будинки і дороги, купи уламків у місті.

ваш коментар: